O nás

Sme ROUND SPED s.r.o. – experti na špedíciu v Európe. Poskytujeme vám komplexné prepravné a logistické služby v rámci celej Európy už od roku 2007. Špecializujeme sa na expresnú prepravu a ekonomicky výhodnú zbernú službu.

Našou filozofiou je vysoká spoľahlivosť a kvalita služieb, ktoré vedú k maximálnej spokojnosti našich klientov. Budujeme dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi.

Či už potrebujete prepraviť kusovú zásielku alebo celé palety, nájdeme najlepšie riešenie, ktoré bude pre vás finančne výhodné.

Disponujeme širokým vozovým parkom, tvoreným našimi vlastnými vozidlami a vozidlami našich zmluvných dopravcov, ktorých si starostlivo vyberáme. Vozidlá vedú skúsení vodiči, ktorí ovládajú aspoň jeden svetový jazyk, sú vybavení mobilným telefónom, ako aj certifikovaným navigačným a sledovacím zariadením.

Naši skúsení špeditéri sú vám k dispozícii 24 hodín denne a radi vám pomôžu nájsť optimálne riešenie na prepravu vášho tovaru.

80% klientov sa k nám
vráti

Prepravujeme aj atypické rozmery na rozdiel od kuriérskych firiem

Naši dispečeri sú k dispozícii nonstop

Sme
expresní

  Mám záujem o prepravu

  Nacenenie prepravy vám vytvoríme do 20 minút.

  Prosím, vyplňte nasledovné údaje a stlačte tlačidlo Odoslať, alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +421 907 51 9696.

  Rozmery a váha 1 ks tovaru (napríklad: ak máte 4 ks palety, uvediete rozmer len jednej palety)

  *polia sú povinné


  Rozmery a váha 1 ks tovaru (napríklad: ak máte 4 ks palety, uvediete rozmer len jednej palety)

  * polia sú povinné